Automašīna piedāvā iespēju brīvi doties ceļā paša izvēlētā laikā un maršrutā – tā nenoliedzami ir brīvība. Taču auto uzliek arī pienākumus un prasa rūpes. AVIS Flex ilgtermiņa auto noma ir ērts un mūsdienīgs pakalpojums, kas ļauj baudīt mobilitātes priekšrocības ar maksimālām ērtībām. Lasi tālāk, lai uzzinātu par mūsu piedāvāto pakalpojumu detalizētāk!
 

Kas ir AVIS Flex ilgtermiņa auto noma?

Avis Flex ir ilgtermiņa automašīnu noma ar nomas termiņu no 1 līdz pat 24 mēnešiem.

Tas ir ērts, elastīgs un izdevīgs risinājums, kurā iekļauts ne tikai paša auto noma, bet arī plašs klāsts ar papildus pakalpojumiem:

  • 24/7 palīdzība uz ceļa;
  • bezmaksas maiņas auto;
  • KASKO un OCTA apdrošināšana;
  • apkopes, remonta un riepu maiņas organizēšana;
  • regulāras tehniskās apskates;
  • Riepu maiņa un uzglabāšana
  • u.c pakalpojumi

Biežāk ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu izvēlas uzņēmumi, kas vēlas nodrošināt nepieciešamo mobilitāti, vienlaikus optimizējot naudas plūsmu. Taču pakalpojums pieejams arī privātpersonām. Auto noma uz mēnesi vai ilgāk – līdz 24 mēnešiem – ir īpaši piemērota gadījumos, ja mašīna nepieciešama uz noteiktu laiku, kas ir mazāks par ierasto līzinga termiņu.

Ilgtermiņa auto noma AVIS Flex – komforts un brīvība

Avis priekšrocības

ELASTĪGS NOMAS PERIODS

Auto noma no viena līdz pat 24 mēnešiem un, ja nepieciešams, bezmaksas atcelšana. Ērti un klientam draudzīgi, jo ne vienmēr visu iespējams precīzi paredzēt un saplānot, tādēļ apziņa, ka iespējams nomas periodu elastīgi mainīt, rada papildu drošību.

Avis 24/7 palīdzība uz ceļa

FIKSĒTS IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS

visa perioda garumā maksā vienu fiksētu ikmēneša maksājumu, bez līguma maksas un slēptām papildu izmaksām. Tas ļauj gan uzņēmumiem, gan privātpersonām plānot izdevumus un izvairīties no negaidītiem un neplānotiem cenu “lēcieniem”.

Avis Flex priekšrocības, garantēts komforts

GARANTĒTS KOMFORTS

Lai tu varētu baudīt brīvības un neatkarības sajūtu, ko nodrošina auto, mēs parūpēsimies par visu pārējo: sākot no riepu maiņas un tehniskās apskates, beidzot ar KASKO apdrošināšanu.

 

Avis bezmaksas maiņas automašīna

24/7 PALĪDZĪBA UZ CEĻA & BEZMAKSAS MAIŅAS AUTOMAŠĪNA

Nodrošinām 24/7 palīdzības tālruni, kā arī tehnisko palīdzību uz ceļa – turklāt ne vien Latvijā, bet visās Baltijas valstīs. 

Bezmaksas maiņas automašīna – šī priekšrocība īpaši svarīga uzņēmumiem, jo ļauj justies droši par nepieciešamo mobilitāti arī neparedzētos gadījumos

 

 

Automašīnu izvēle

Ja tevi interesē auto noma – ilgtermiņa pakalpojums –, būtisks jautājums, protams, būs pieejamo automašīnu izvēle. AVIS piedāvā plašu klāstu ar jaunākajiem auto modeļiem, no kuriem vari izvēlēties sev atbilstošāko. Modeļi tiek klasificēti pēc šādiem parametriem:

  • dzinēja veids – elektroauto, hibrīds, auto ar benzīna vai dīzeļa dzinēju;
  • pārnesumkārba – automātiskā vai mehāniskā pārnesumkārba;
  • virsbūves tips – no pilsētas sedaniem līdz hečbekiem, universāļiem un enerģiskiem SUV, kas lieliski noderēs aktīvākiem brīvdienu braucieniem.

Ja interesē kas specifiskāks vai ekskluzīvāks, ko neatradi mūsu piedāvājumā, sazinies ar mums – AVIS profesionālā un pieredzējusī komanda palīdzēs!

 

AVIS ilgtermiņa auto nomas pakalpojums uzņēmumiem sniedz mobilitāti, drošību un elastību, ko nodrošina izcilais klientu apkalpošanas serviss. Tā ir brīvība ik katrā nobrauktajā kilometrā. Īpaši svarīgi tas mēdz būt starptautiskos uzņēmumos, kuros speciālisti dažādu projektu ietvaros uz laiku dodas uz citu valsti.

Privātpersonām ilgtermiņa auto noma piemērota dažādām dzīves situācijām, piemēram, ja sezonāli maināt dzīvesvietu (lauku vai vasaras māja un pilsētas dzīvoklis ziemā) vai situācijās, kad auto darba vai privātiem nolūkiem nepieciešams uz neilgu laiku. Tāpat tas ir lielisks veids, kā kārtīgi iztestēt jaunākos auto modeļus, pirms lemt par kāda  iegādi. Ja auto nepieciešams vismaz uz mēnesi vai ilgāk, AVIS ilgtermiņa auto noma būs īstais risinājums!

Ņemot vērā daudzās priekšrocības, ko piedāvā ilgtermiņa mašīnu noma, tev ir lieliska iespēja baudīt brīvību un mobilitāti ar jaunākajiem automašīnu modeļiem, vienlaikus aiztaupot sev daudzās rūpes, kas saistītas ar auto tehnisko uzturēšanu un dažādām neparedzētām situācijām uz ceļa. Prieks doties ceļā!