Reģistrācija un lietošana

Kā reģistrēties Avis Now?

Vispirms lejupielādē Avis Now aplikācija no App Store vai Google Play un tad ievadi nepieciešamo informāciju, lai reģistrētos un izveidotu kontu. Lai izmantotu pakalpojumu, ir jāpievieno derīga maksājumu karte un autovadītāja apliecība automašīnu nomai.
Konta iestatīšana aizņem tikai dažas minūtes, un tad esat gatavs!

Kā pievienot autovadītāja apliecību?

Lai pievienotu autovadītāja apliecību, izvēlnē izvēlieties "Mans profils" un "Augšupielādēt autovadītāja apliecību". Izpildiet norādījumus, un pēc dažām minūtēm vadītāja apliecība tiks pārbaudīta.

Kā pievienot/dzēst maksājumu karti?

Lai pievienotu maksājumu karti, izvēlnē izvēlieties "Mans konts" un "Pievienot/mainīt maksājumu karti". Lai pārbaudītu maksājumu kartes veiktspēju, no kartes tiks rezervēti 0,50 eiro centi. Summa tiks pievienota Jūsu Avis Now kontam un varat to izmantot kā priekšapmaksu nākamajam ceļojumam vai arī tas tiks atgriezts 2-3 darba dienu laikā.

Karti var izdzēst aplikācijā zem "Mans profils", izvēloties "Dzēst maksājumu karti". Atcerieties, ka karti var izņemt no aplikācijas tikai tad, ja jūsu kontā nav parādu.

Pirms brauciena uzsākšanas vienmēr pārbaudiet, vai esat izvēlējies pareizo maksājuma veidu. Kad brauciens ir sācies, to vēlāk nevar mainīt vai iekasēt ar citu maksājuma veidu.

Kā lietot lietotni Avis Now?

Atveriet lietotni Avis Now un kartē redzēsiet visus pieejamos transportlīdzekļus.

- Automašīnas lietošana. Ja plānojat braukt ilgāk par 4 stundām, iesakām pirms brauciena sākuma iegādāties ceļojuma paketi, jo tādā veidā varam piedāvāt labāko cenu. Ja esat izvēlējies piemērotu transportlīdzekli no kartes, varat to rezervēt 15 minūtes bez maksas. Pirms brauciena uzsākšanas pārbaudiet, vai transportlīdzeklim nav jaunu bojājumu. Ja bojājums nav atzīmēts ar pelēku bultiņas formas uzlīmi, nofotografējiet to un nosūtiet uz avisnow@avis.lv. Ja nav jaunu vizuālo bojājumu, aplikācijā nospiediet "Sākt braukt" un atveriet automašīnas durvis. Lai beigtu braucienu, automašīna jānovieto tajā pašā vietā, kur sākāt braucienu – katram transportlīdzeklim ir sava īpaša stāvvieta. Kad esat novietojis automašīnu stāvvietā, atstājiet atslēgas automašīnā un nospiediet "Beigt braukt". Automašīnas durvis aizslēdzas automātiski. Brauciena beigās varat novērtēt savu Avis Now braukšanas pieredzi. Ja automašīnai ir kādas problēmas vai nepieciešama tīrīšana, atstājiet mums komentāru un mēs par to parūpēsimies.

No cik gadiem var izmantot Avis Now pakalpojumus?

Lai izmantotu automašīnas, jums ir jābūt vismaz 21 gadu vecam. 

Kā pievienot atlaides kodu?

Atlaides kodu varat pievienot sadaļā "Mans konts". Ja pieteikumā netiek pieņemts reklāmas kods, pārliecinieties, vai akcijas kodam nav beidzies derīguma termiņš un tas atbilst kampaņas prasībām, kā arī vai tajā nav drukas kļūdu. Ja joprojām nav iespējams izmantot reklāmas kodu, nosūtiet mums problēmas ekrānuzņēmumu uz avisnow@avis.lv.

Automašīnas

Kas ir ceļojumu pakete?

Ceļojuma komplekts veidojas summējot laiku un kilometru nobraukumu . Ja plānojat braukt ilgāk par 4 stundām, iesakām izvēlēties piemērotu ceļojuma paketi.

Kad tiek aktivizēta ceļojumu pakete?

Ceļojumu pakete jāaktivizē 24 stundu laikā pēc iegādes. Ceļojuma pakete tiek aktivizēta, kad aplikācijā esat uzsācis braucienu.

Kas notiek, ja es pārsniegšu pakas cenā iekļauto laika vai kilometru limitu?

Ja ceļojuma komplektā iekļautais laika un/vai kilometru limits tiek pārsniegts, automašīna tiks turpināta izmantot, pamatojoties uz pašreizējo tarifu. Par pārsniegtajām braukšanas minūtēm un/vai kilometriem tiks nosūtīts atsevišķs rēķins.

Vai es varu iegādāties jaunu ceļojuma komplektu, ja ceļojuma laikā beidzās iepriekš iegādātās paketes derīguma termiņš?

Nevar. Izbrauciena komplektus var iegādāties tikai pirms brauciena uzsākšanas. Jums ir iespēja beigt savu pašreizējo braucienu sākuma punktā, iegādāties jaunu brauciena paketi un sākt jaunu braucienu.

Kur es varu novietot savu automašīnu?

Lai beigtu braucienu, automašīna jānovieto tajā pašā vietā, kur sākāt braucienu – katram transportlīdzeklim ir sava īpaša stāvvieta. Automašīnas lietošanas laikā automašīnu var novietot vietā, kur ir atļauta stāvēšana. Ievērojiet vietējos satiksmes un stāvēšanas noteikumus. Maksas zonās vai privātajās autostāvvietās vadītājam par to jāmaksā patstāvīgi. Ja nepieciešams, varat izmantot autostāvvietas skaitītāju.

Mašīnai beidzas degviela. Kur es varu uzpildīt savu automašīnu?

Automašīnas uzpildīšana jums ir bez maksas, un to varat izdarīt tuvākajā Circle K stacijā. Degvielas karti varat atrast zem saulessarga automašīnas salonā. Ja neesat pārliecināts, kādu degvielu automašīna izmanto, uz katras automašīnas degvielas tvertnes vāciņa varat redzēt atbilstošo uzlīmi.

Es atklāju, ka automašīna ir bojāta. Ko darīt?

Ja bojājums nav atzīmēts ar uzlīmi, nofotografējiet un nosūtiet uz avisnow@avis.lv.

Kas man jādara, ja esmu nokļuvis autoavārijā?

Zvaniet uz mūsu 24/7 atbalsta numuru +372 605 1144. Mūsu komanda sniegs turpmākus norādījumus.

Es beidzu braucienu AVIS NOW aplikācijā, bet nejauši atstāju rokā automašīnas atslēgu/degvielas karti vai atstāju automašīnā personīgās mantas. Kā rīkoties?

Zvaniet uz mūsu diennakts atbalsta numuru +372 605 1144 un mēs atvērsim automašīnas durvis attālināti, nesākot jaunu braucienu.

Ko darīt, ja automašīna ir netīra?

Zvaniet uz mūsu diennakts atbalsta numuru +372 605 1144, un mēs parūpēsimies, lai transportlīdzeklis tiktu iztīrīts pēc iespējas ātrāk.

Vai automašīnas ir apdrošinātas?

Jā, visas mūsu automašīnas ir apdrošinātas.

Kādas automašīnas ir pieejamas?

Toyota Corolla, Škoda Scala un Peugeot 308 modeļi. Visas automašīnas ir jaunas un labi aprīkotas.

Maksājums un nodevas

Kā notiek pakalpojuma apmaksa/rēķins?

Apmaksa par pakalpojumiem tiek veikta ar derīgu kredītkarti vai debetkarti (Visa, MasterCard), kuru pieteikumā esat piesaistījis savam kontam. Lai pievienotu maksājumu karti, izvēlnē izvēlieties "Mans konts" un "Pievienot/mainīt maksājumu karti". Lai pārbaudītu maksājumu kartes veiktspēju, no tās rezervējam 50 centus. Summa tiks pievienota Jūsu Avis Now kontam un Jūs varat to izmantot kā priekšapmaksu nākamajam ceļojumam. Varat arī pievienot vairākas kartes. Pēc pakalpojuma aktivizēšanas sistēma automātiski noņem naudu no konta par patērēto pakalpojumu. Rēķins par katru braucienu ir pieejams mūsu pieteikums sadaļā "Ceļojuma vēsture", kā arī tiek automātiski nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi.

Cenrādis

- Automašīnas. Bez ceļojuma komplekta automašīnas lietošanas cena ir 0,08 €/min un 0,22 €/km. Ja plānojat braukt ilgāk par 4 stundām, lai garantētu vislabāko cenu, pirms braukšanas uzsākšanas lietotnē iesakām izvēlēties pareizo no mūsu braucienu komplektiem. Mūsu braukšanas paketes sākas no 10 stundām un ietver nobraukumu. Pēc brauciena komplekta iegādes tā ir jāaktivizē (uzsāk braucienu lietotnē) 24 stundu laikā.

Izmantojot ceļojuma komplektu, tiek nosūtīti divi rēķini - pirmais pēc ceļojuma komplekta iegādes un otrs pēc ceļojuma beigām. Ja brauciens ir palicis ceļojuma komplektā iekļautajā laika un/vai kilometru limitā, otrā rēķina summa ir 0 €. Pārsniedzot limitus, jāmaksā par pārsniegto laiku un/vai kilometriem, pamatojoties uz aktuālo cenrādi.

Finansiālās saistības un citas ar transportlīdzekli saistītas izmaksas.

Automašīnas

Pašrisks par transportlīdzekli līdz 500 €
Izraisot ceļu satiksmes negadījumu alkohola vai narkotiku reibumā automašīnas vērtība
Konta koplietošana ar trešo pusi 500 €
Pazaudētas atslēgas 350 €
Maksa par ķīmisko tīrīšanu (tiek piemērota arī tad, ja automašīna ir smēķēta) 200 €
Norēķinu naudas sods, lai segtu lietotāja satiksmes vai stāvvietas procesuālās izmaksas 40 €
Neuzmanīga braukšana 300 €
Braukšana alkohola vai narkotiku reibumā 2000 €
Sods par degvielas zādzību 399 €
Maksa par riepu bojājumiem (ja remonts nav iespējams) 60 €