Pilna servisa auto līzings ir transporta risinājums, kas ļauj baudīt mobilitāti un brīvību. Šis pakalpojums ļauj uzņēmumiem koncentrēties uz savas pamatdarbības attīstību, nezaudējot laiku un enerģiju automašīnu pārvaldībai un apkopei. 
 

Izbaudiet ērtības un komfortu, ko sniedz Avis pilna servisa līzings - personalizēti mobilitātes risinājumi vienā ikmēneša maksājumā. Mēs sniedzam Jums laiku koncentrēties uz galveno – Jūsu biznesu un izaugsmi!

Pilna servisa auto līzings ietver:

 • Transportlīdzekļa iegāde;
 • 24h/7 palīdzība uz ceļa;
 • Rēķinu administrēšana;
 • Tehnisko apkopju, remontdarbu un pakalpojumu administrēšana;
 • OCTA un KASKO apdrošināšana;
 • u.c pakalpojumi.

 

Mūsu speciālistu komanda atradīs Jums vispiemērotākos mobilitātes risinājumus, nodrošinot efektīvus risinājumus no 24 līdz pat 60 mēnešiem. Pastāstiet, kādas ir Jūsu vajadzības, mēs atradīsim Jums vispiemērotāko risinājumu!

Avis pilna servisa līzings - ērti, droši, pārskatāmi!

ADMINISTRĀCIJA & APDROŠINĀŠANA

Jums nav jāuztraucas par rēķiniem, mēs tos administrējam un risinām visus apdrošināšanas gadījumus.

AVIS nodrošina apdrošināšanas pakalpojumus, kas pilnībā atbilst klienta vēlmēm. Protams, apdrošināšanas paka ietver arī OCTA un KASKO apdrošināšanu, turklāt AVIS administrē visus ar apdrošināšanas gadījumiem saistītos procesus.

IKMĒNEŠA FIKSĒTAS IZMAKSAS

Pārskatāms un prognozējams maksājums bez slēptām papildu izmaksām visa līzinga perioda garumā. Uzņēmumiem īpaši ērta ir rēķinu administrēšana – pārbaudām, precizējam un vienotā rēķinā iekļaujam visus viena klienta rēķinus par visiem auto ar visiem papildu pakalpojumiem.

GARANTĒTS KOMFORTS

AVIS auto līzings nodrošina to, ka automašīnai savlaicīgi tiks organizētas visas nepieciešamās apkopes, kā arī veikti remontdarbi, ja tādi būs nepieciešami un nodrošināta obligātā tehniskā apskate.AVIS nodrošina gan vasaras, gan ziemas sezonai atbilstošas riepas, kā arī rūpējas par nesezonas riepu glabāšanu, riepu montāžu un balansēšanu.

24/7 PALĪDZĪBA UZ CEĻA & MAIŅAS AUTOMAŠĪNA

Automašīnas lietotājam ir iespēja sazināties ar 24h atbalsta tālruni, ja nepieciešama palīdzība uz ceļa. Tiek nodrošināta gan praktiska palīdzība uz ceļa, gan konsultācijas.

Maiņas automašīna – ja auto nav iespējams izmantot, piemēram, neparedzētu remontu vai citu iemeslu dēļ, piedāvājam uz laiku izmantot maiņas automašīnu.

 

Papildus minētajām priekšrocībām, ko sniedz sadarbība ar AVIS, vari izmantot vēl citas, kas noteikti noderēs:

 • Atslēgu glabāšana – AVIS droši glabā un, ja nepieciešams, klientam izsniedz rezerves atslēgas.
 • Nobraukuma kontrole – AVIS nodrošina nobraukuma kontroli, lai salīdzinātu līgumā paredzētā nobraukuma un aktuālā nobraukuma atbilstību.
 • Degvielas karšu un maksājumu sistēmu administrēšana – vēl viens papildu pakalpojums, kas ļaus ietaupīt laiku un enerģiju. AVIS izsniedz degvielas karti, samaksā un administrē rēķinus. 
 • Mašīnas tīrīšanas un mazgāšanas kartes – auto līzingā ar pilnu servisu nodrošinām mazgāšanas kartes sadarbības partneru auto mazgātavās, lai maksājumu veikšana par auto tīrīšanas un mazgāšanas pakalpojumu būtu ātrāka. Ērts papildu pakalpojums!
 • Lidostas stāvvieta – piesakot iepriekš, pieejama lidostas stāvvieta Rīgā, Viļņā un Tallinā. Kamēr auto atstāts pie lidostas, vari tam pasūtīt arī citus nepieciešamos pakalpojumus, piemēram, mazgāšanu vai apkopi, lietderīgi izmantojot laiku, kad ar auto netiek braukts.
 • Transportēšana uz servisu un no tā – ikdienas dzīvē ar dinamisku ritmu nav sīkumu, taču ir svarīgas nianses un ērtības. AVIS nodrošina papildu pakalpojumu – iepriekš pasūtītu un saskaņotu auto transportēšanu uz servisu un no tā, lai veiktu nepieciešamos servisus.

Pilna servisa auto līzings uzņēmumam sniedz virkni būtisku priekšrocību un ērtību, kas ļauj izlīdzināt finanšu plūsmu, ietaupīt laiku un enerģiju, lai to varētu tērēt kam būtiskākam un, vissvarīgākais, baudīt mūsdienās tik nepieciešamo mobilitāti un brīvību pārvietoties. AVIS auto līzings – drošība, brīvība un komforts!

Avis Leasing PAKALPOJUMU APRAKSTS.

Avis Leasing PAKALPOJUMU CENAS.

Lai salīdzinātu skatiet pa kreisi un pa labi
Pamata pakalpojumu paka Biznesa pakalpojumu paka
24h/7 palīdzība uz ceļa
Rēķinu administrēšana
Tehnisko apkopju, remontdarbu un pakalpojumu administrēšana
Nobraukuma kontrole
Atslēgu glabāšana
OCTA apdrošināšana
KASKO apdrošināšana
Apdrošināšanu un apdrošināšanas gadījumu administrēšana
Automašīnas pirkuma administrēšana
Automašīnas atgriešanas administrēšana
24h/7 palīdzība uz ceļa
Rēķinu administrēšana
Tehnisko apkopju, remontdarbu un pakalpojumu administrēšana
Nobraukuma kontrole
Atslēgu glabāšana
OCTA apdrošināšana
KASKO apdrošināšana
Apdrošināšanu un apdrošināšanas gadījumu administrēšana
Automašīnas pirkuma administrēšana
Automašīnas atgriešanas administrēšana
Regulārā obligātā tehniskā apskate
Ikgadējais transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis
Regulāro tehnisko apkopju izmaksas
Riepas visam nomas periodam
Riepu maiņa un glabāšana
Dabiskā nolietojuma un remontu izmaksas
Maiņas automašīna remontdarbu laikā
Degvielas karšu administrēšana