Kas ir AVIS pilna servisa līzings?

Pilna servisa līzings ir efektīva un ērta alternatīva parastajam auto līzingam. Šī ir automašīnas noma, kurā visi ar automašīnu saistītie izdevumi tiek fiksēti vienā nomas maksājumā.

Fiksēts rēķins, lielisks serviss, drošība un diennakts atbalsts ir tikai dažas no priekšrocībām, kuras novērtēs Avis pilna servisa līzinga klienti.

Kas ir pilna servisa līzings?

Pilna servisa līzings ir līzinga veids, kurā automašīna klientam tiek iznomāta uz noteiktu laiku (pieprasītākais periods 3–5 gadi). Līgumi tiek sagatavoti atbilstoši klienta vajadzībām: fiksēts ikmēneša maksājums par līguma nomas periodu no 24 mēnešiem līdz 60 mēnešiem un par nobraukumu no 10 000 km līdz 150 000 km. AVIS pilna servisa līzinga piedāvājums ir sagatavots divās pamata paketēs, kam var pievienot papildus pakalpojumus pēc klienta vajadzībām.

Mēneša maksa visā nomas periodā ir fiksēta. Nomas maksa ir atkarīga no automašīnas pirkuma vērtības, atlikušās vērtības un izvēlētajiem AVIS papildu pakalpojumiem.

Mēneša maksājumā par pilna servisa līzingu tiek iekļauti visi automašīnai svarīgie pakalpojumi. Pirms līguma beigām klientam ir izvēles iespējas: atgriezt līgumā minēto automašīnu un izvēlēties vietā jaunu, pagarināt esošo līgumu uz garāku periodu un turpināt izmantot līgumā esošo automašīnu vai izpirkt automašīnu.

Kā mūsu pilna servisa līzinga klients, jūs uzticiet sava uzņēmuma autoparku mūsu profesionālajai komandai. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties jaunu automašīnu un aprēķināsim automašīnas lietošanas izmaksas visa termiņa ietvaros.

Kādas ir pilna servisa līzinga priekšrocības?

  • Fiksēta mēneša maksa, kas ļauj plānot uzņēmuma naudas plūsmu.
  • Garantēts komforts un serviss - izmaksas, kas saistītas ar automašīnas tehniskajām vajadzībām, nodrošina AVIS.
  • Tas ir ārpusbilances risinājums, jo automašīna tiek nomāta, nevis pirkta.
  • Vienkāršota grāmatvedība - viens konsolidēts rēķins mēnesī par pakalpojumiem.
  • Viens 24/7 tālruņa numurs visiem jautājumiem.
  • Nomas perioda beigās klientam ir izvēle: izpirkt automašīnu vai atgriezt, un izvēlēties jaunu automašīnu.