Kāpēc izvēlēties AVIS auto nomu?

Avis piedāvā iespēju iznomāt automašīnu ilgāk par mēnesi. Mūsu misija ir atvieglot automašīnas lietošanu, neatkarīgi no tā, vai tā ir īstermiņa noma vai vēlme nomāt automašīnu uz ilgāku laika periodu.

Ja rodas nepieciešamība pēc īsas vai garākas auto nomas, mēs piedāvājam pilna servisa auto nomas risinājumus - saņemiet automašīnas atslēgas, izmantojiet pēc nepieciešamības un atgrieziet to bez jebkādām saistībām.

Izbaudiet jaunākos automašīnu modeļus

Uzņēmumā Avis jūs vienmēr atradīsiet jaunākos automašīnu modeļus.
Mēs atjaunojam savu autoparku ik pēc 6-9 mēnešiem. No mūsu 10 automašīnu grupām katrs klients spēs atrast piemērotāko automašīnu, kas atbilst vajadzībām. Turklāt mēs piedāvājam papildu produktus, piemēram, GPS, bērnu autokrēslus, degvielas karti un 24/7 palīdzības servisu.

Automašīnu noma jūsu biznesam

Avis piedāvā individuālus risinājumus jūsu biznesam un visiem ar automašīnu saistītajiem jautājumiem. Mēs pastāvīgi izstrādājam automašīnu nomas produktus, lai piedāvātu jums komfortablu pārvietošanos - nomājot automašīnu dienai, nedēļai vai mēnesim.

Avis Flex ir ideāls produkts, ja jūsu biznesam nepieciešama nomas automašīna ilgākam laika periodam - nomas automašīna no viena mēneša līdz divdesmit četriem mēnešiem.

Avis Preferred un Avis Charge kartes piedāvā lielas priekšrocības nomām ārzemēs, lai jūs darījumu braucienos varat iztikt bez rindām un kredītkartēm. Mēs piedāvājam fiksētas nomas cenas uz gadu.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mūsu nomas departamentu pa tālruni: +371 29223434 vai rakstiet mums uz customerservice@avis.lv.

Premium klases auto noma

Mēs uzskatām, ka automašīnu noma ir kas vairāk kā tikai braukšana no punkta A uz punktu B. Svarīgs ir brauciens un tā sniegtā pieredze, kā arī automašīnas, kuras variet iepazīt.Ja vēlaties apmeklēt apskates objektus pilsētās vai iepazīt vēl neatklātas vietas ārpus pilsētas, kuras var sasniegt tikai ar automašīnu, Avis palīdzēs īstenot šos braucienus.

Mēs saprotam, ka jūsu vajadzības var atšķirties. Tāpēc mēs piedāvājam dažāda lieluma automašīnas un mikroautobusus. Mūsu autoparks sastāv no mazām automašīnām, kuras var izmantot intensīvā pilsētas satiksmē, kā arī no lieliem transporta līdzekļiem, kas ir ideāli piemēroti ģimenes brīvdienu izbraucieniem. Tāpat, mēs piedāvājam nomāt arī premium klases automašīnas.